HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Metafour Event, markaların kurumsal organizasyonları için etkinlik yönetimi yapan profesyonel bir oluşum.Metafour Event, organizasyon sektöründeki geçmiş tecrübelerinden edindiği profesyonellikle kurumsal firmaların etkinlik ve organizasyonlarına planlama, uygulama ve raporlama yollarını izleyerek çözüm üreten bir etkinlik yönetim firması.

FARKIMIZ

Metafour Event, kurgulayıp gerçekleştirdiği etkinlik ve organizasyonlarda marka için hedef kitleye yönelik bilinirlik ve farkındalık oluşturmayı hedefler. Ayrıca, kendi iç yapısında barındırdığı Açık Hava Reklamcılık dalıyla da sahada gerçekleştirdiği tanıtım etkinliklerini görünürlüğü artırmak için şehrin sosyal yaşam alanlarına entegre eder. Böylece marka için oluşturulan iletişimi farklı mecralara taşır. 

METAFOUR EVENT İÇİN “ORGANİZASYON”

Metafour Event, kurumsal firmaların etkinlik ve organizasyonları için herşeyi bir araya getirip düzenleyen ve etkinliği sahada başarıyla gerçekleştirmeyi amaç edinen bir anlayışa sahip.

Metafour Event’in etkinlik yönetimine bakış açısı müzik orkestrasını kusursuzca yöneten bir orkestra şefinin varlığı ya da basketbol oyunundaki molada çizdiği stratejiyle takımını başarıya taşıyan bir basketbol koçunun profesyonelliği gibidir.

Metafour Event, geçmiş tecrübelerinden gelen deneyimle etkinlik ve organizasyonlar için 360 derece iş yönetimi yapmakta ve her ihtiyaca yönelik tedarik unsurlarını sağlamakta.

Bu sayede kurumsal firmaların beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmekte ve etkinlik projeleri için konsept kurgular üretebilmekte.

Konsept kurgu çerçevesinde kurumsal bir markanın vurgulamak istediği ürün ya da içeriği fikir aşamasından, kurgunun tasarlanmasına ve ardından da fiziksel koşulları oluşturup sahadaki uygulama aşamasına gelinceye kadar adım adım bir etkinliğin oluşumunu sağlamakta.